Storno podmínky

STORNO PODMÍNKY

  •  Pro případ odstoupení od smlouvy ze strany Nájemce před sjednaným termínem plnění (tj. před prvním dnem pronájmu) se sjednává, že Nájemce je povinen  zaplatit za níže uvedených podmínek, storno poplatek v následující výši:
    * 4 – 3 týdnů před prvním dnem pronájmu 25 % z ceny pronájmu
    * 2 – 1 týden před prvním dnem pronájmu 50 % z ceny pronájmu
    * méně než 1 týden před prvním dnem pronájmu 100 % z ceny pronájmu
  •  Storno poplatek ve výši 100 % je Nájemce povinen zaplatit i v případě, že od smlouvy neodstoupí, avšak k plnění z důvodu na jeho straně nedojde (nevyzvedne si předmět pronájmu).
  •  V případě, že Nájemce odstoupí pouze od části objednaných služeb, sjednává se storno poplatek ve lhůtách a výších uvedených v předchozím bodě těchto pravidel, avšak pouze z ceny části těch služeb, které byly Nájemcem zrušeny.
  • V případě odstoupení od smlouvy ze strany Pronajímatele z důvodu rozbití nebo nenavrácení zboží předchozím nájemcem se sjednává, že pronajímatel je povinen vrátit zpět zálohovou platbu případně celou platbu nájemci, pokud byla již uhrazena.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení